ציוצים שלפיהם רויטל גנץ נפצעה בהפגנת תמיכה בפלסטינים זכה למאות שיתופים ולייקים, אחד מהם של יאיר נתניהו. פרקליטה פנה למשתפים במכתב: "ניצול של הרשת על מנת לפגוע במרשתי ובח"כ בני גנץ".

רויטל גנץ, רעייתו של יו"ר כחול לבן בני גנץ, החליטה לפעול באמצעים משפטיים ושלחה התראות לפני תביעות דיבה ולשון הרע כנגד גולשים – חלקם מזוהים ואחרים אנונימיים – שפרסמו והפיצו ברשת ציוצים שקריים שלפיהם היא נפצעה לאחרונה במהלך הפגנת תמיכה בפלסטינים בבילעין. אחד הציוצים זכה ללייק מבנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו. אמש (ג') פנה עורך דינה של גנץ לרבים מהגולשים באמצעות הרשת והעביר להם את מכתב ההתראה.

פרקליטה של גנץ, עו"ד שמעון בראון, כתב בפנייה לגולשים שהפיצו את הציוץ: "הועלה על ידך בפרופיל הטוויטר ציוץ אשר מעלה טענות מופרכות מיסודן ומידע שיקרי כנגד מרשתי שאין בו דבר וחצי דבר עם האמת, הכול בכדי לפגוע בשמה הטוב של מרשתי ובעקיפין אף בבעלה ח"כ בני גנץ. הפרסום עולה כדי הוצאת לשון הרע וברור לכל כי עסקינן בפוסט שכל מטרתו ניצול של הרשת החברתית על מנת לפגוע במרשתי ובח"כ בני גנץ המתמודד על תפקיד ראש הממשלה. באורח פלא בחרת להפיץ מידע שקרי זה בעת בה החלה מערכת הבחירות בישראל".

 

לקריאת הכתבה באתר YNET לחצו כאן